HOME ZAKWATEROWANIE RENT A CAR PLAŻE WYCIECZKI KONTAKT I LOKALIZACJA
 
APARTAMENTY BJELANOVIĆ
Lastva Grbaljska, Czarnogóra    tel: +382 69 740 000, +382 67 021 000     info@apartmanibjelanovic.com
Wycieczki

Lokacja Bjelanović mieszkania jest taka, że w pobliżu (do maksymalnie godziny) można zwiedzać różnych miejscach naturalnego piękna, kulturowe i historyczne zabytki i miasta. Oto kilka miejsc, które polecamy.

Kotor
U podnóża Lovcen, w najpiękniejszych zatok Morza Śródziemnego i jednym z najpiękniejszych na świecie, położony jest Kotor, miasto o bogatej tradycji kulturalnej i jeden z najlepiej zachowanych średniowiecznych ośrodków miejskich w rejonie Morza Śródziemnego.
 
Lovćen
Lovćen to nie tylko góry, Lovćen miejsce święte każdy Czarnogóry lub ich gościem jest postrzegana jako svetinja.Zbog wielkie historyczne i kulturowe znaczenie Lovćen jest uważany za symbol niepodległości Czarnogóry. Słynne plemię Njeguši wywołana siedmiu władców dynastii Petrović, z których pięć zostało państwo i Kościół przywódcy kościelni.
 
Budva
Budva jest około 3450 roku i jest jednym z najstarszych miast na Adriatyku .. Stare miasto w Budvie twierdzy w dzisiejszym miasta rozliczenia jednobrzmiące. Gród w regionie istniała już w czasach starożytnych. Historycy uważają, że pierwotnie była to wyspa, która później połączyła się z lądem i wykonane przesmyk.
 
Klasztor Ostrog
Ostroga klasztor jest największym miejscem pielgrzymek w Czarnogórze, gdzie wierni wszystkich wyznań pochodzą z całego świata. Znajduje się w pobliżu Nikšić, ustalony w pionowym klifie z przepięknym widokiem na dolinę Bjelopavlici.
 
Klasztor Cetinje
U podnóża Eagle wapienia, miejsce gdzie sąd Ivana Crnojevića, bp Daniel w 1701 roku. Klasztor został zbudowany Cetinje włączenie elementów architektonicznych z ruin Crnojevića klasztornego.
 
Sveti Stefan
Sveti Stefan to nejluksuznije i najpiękniejszy kurort nad Adriatykiem i na czarnogórskim wybrzeżu. Isle of bajek, Sveti Stefan usytuowany jest niedaleko Budvy i połączone wąskim przesmykiem z kamienia z lądem. Zgodnie z tradycją, na wyspie Sveti Stefan, w późniejszych wiekach kulturowego i historycznego centrum Pastrovic, twierdza została zbudowana %2B1442-ga , Gdy ludzie osiedlili się tam.
 
Jezioro Szkoderskie
Największe jezioro na Bałkanach, a także jedynym parkiem narodowym zdominowanym przez wodnych i terenów podmokłych ekosystemów. Znajduje się w południowo-wschodniej Czarnogóry w dolinie która oddziela góry od morza Rumi. Jezioro ma 50 km, szerokość 14 km.
 
Bar
Zamek króla Mikołaja, zbudowany w 1885 roku. roku na wybrzeżu. Został zbudowany przez króla Nikolasvojoj córka i zięć księżnej Zorki księcia Piotra Karadjordjevic. Składa się z dużego Zamek, Zamek małych, kaplica, straży i ogrodem zimowym.
 
HOME ZAKWATEROWANIE RENT A CAR PLAŻE WYCIECZKI KONTAKT I LOKALIZACJA
Lastva Grbaljska, Czarnogóra    tel: +382 69 740 000, +382 67 021 000     info@apartmanibjelanovic.com
Developed By CoDe