HOME ZAKWATEROWANIE RENT A CAR PLAŻE WYCIECZKI KONTAKT I LOKALIZACJA
 
APARTAMENTY BJELANOVIĆ
Lastva Grbaljska, Czarnogóra    tel: +382 69 740 000, +382 67 021 000     info@apartmanibjelanovic.com
Budva

Budva jest około 3450 roku i jest jednym z najstarszych miast na Adriatyku .. Stare miasto w Budvie twierdzy w dzisiejszym miasta rozliczenia jednobrzmiące. Gród w regionie istniała już w czasach starożytnych. Historycy uważają, że pierwotnie była to wyspa, która później połączyła się z lądem i wykonane przesmyk. Obszar wokół miasta, wzdłuż wybrzeża, znany jako Budva Riviera. Budva jest często określane jako “metropolii turystyki” jako najczęściej odwiedzanych miejscowości w Czarnogórze i jeden z najczęściej odwiedzanych na wybrzeżu Adriatyku, słynie z piaszczystych plaż i klubów nocnych. Stare Miasto zostało zniszczone w trzęsieniu ziemi w 1979 roku. ale został w pełni przywrócony.

Piękny widok na morze od Starego Miasta prosto z fotografowania murów miejskich - kamień precyzyjnie ukierunkowane luk. Z nich było kiedyś dobrze obserwował przeciwnika do ataku na miasto, a dziś są miłe miejsce na romantyczne spotkania, spacery i odosobnienia jakiegokolwiek rodzaju. Wały są rozłożone na Cytadeli, niegdyś potężnej twierdzy wojskowej, który w lecie jest czasem uda się je zamaskować na etapie festiwalu "Miasto Teatru".

Zaczęło się od starożytnego greckiego boga Zeusa, zamieszanie najwyższy wykonane fenickie odwiedzeniu księżniczkę i Europy. Szukam dla mojej siostry, Kadmosa przeszedł długą drogę od Delphi proročištva zabijającego smoka. Ze względu na swoje mitologiczne grzechów, starość, wraz z żoną i córką bogów - Harmonia, wygnany z rodzinnego miasta Teb. Bhutto (Budva) otrzymał swoją nazwę po woły, który schowałam samochodu legendarną parę do swojej nowej, fatalnej przeznaczenia. Tak twierdzi mit. Ślady Harmony ponad 2500 lat historii namacalny, a nawet wcześniej, w którym natura stworzyła, mówi, że chociaż było boskie dzieło.

5 km od naszego domu.

HOME ZAKWATEROWANIE RENT A CAR PLAŻE WYCIECZKI KONTAKT I LOKALIZACJA
Lastva Grbaljska, Czarnogóra    tel: +382 69 740 000, +382 67 021 000     info@apartmanibjelanovic.com
Developed By CoDe